Aras Kurye Jet

Uçak kargo talepleriniz için 0850 210 25 25 numaralı çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz.

Aras Kurye Jet hizmeti 7/24 saat hava alanı olan illerimizde en hızlı ve güvenilir uçak kargo hizmetidir. Uçak kargo hizmetlerinin son zamanlarda gerek havaalanlarının artışı nedeniyle giderek yaygın hale gelmiştir. Özellikle Kanser hastalığı gibi acil hastalıklar için ulaştırılması gereken ilaçlardan tutun da, ihaleye yetişmesi gereken evraklara kadar, uçak kargo en iyi kurye tercihidir.

Sistem Nasıl İşliyor?

Acil uçak kargo acil evrak, paket, ilaç veya değerli eşyalarınız gibi acil olarak başka bir ile göndermek istediğiniz her şeyi önce motor kuryelerimizle adresinizden alınacaktır. Ardından teslim edilecek ildeki adrese göre tarifeli ilk uçakla kargoya verilecektir. Son olarak ise kargonun gönderildiği ilden alınarak belirttiğiniz adrese teslimatı yapılacaktır. 

Hangi illere gönderebilirim?

Havaalanı bulunan tüm illere acil uçak gönderimi yapabilirsiniz.

Uçak Kargo Teslim Süresi Nedir?

Aras Kurye Jet Türkiye içi uçak kargo hizmeti, en hızlı ve güvenilir teslimat sistemidir. Acil gönderileriniz alım saatine göre aynı gün içinde teslim edilmektedir.

Hizmetten nasıl faydalanabilirim?

Aras Kurye Jet acil uçak kargo hizmeti verdiğimiz illerle ilgili detaylı bilgi ve fiyatları 0850 210 25 25 numaralı Çağrı Merkezimizden alabilirsiniz.